На головну  »  Продукція  »  Центрифуги

До одного з основних видів обладнання, що випускається АТ, відносяться центрифуги, виготовлення яких було розпочато ще в 1902 році.

Центрифуги виробництва АТ “СМНВО-Інжиніринг” призначені для хімічної, нафтопереробної, харчової, біологічної, фармацевтичної і цукрової промисловості, очисних споруд і т.д.

В даний час сумські машинобудівники випускають практично всі відомі в світовій техніці типи центрифуг, у тому числі: сучасні великовантажні автоматичні і безперервно діючі центрифуги, високошвидкісні трубчасті центрифуги та ін.

Залежно від призначення центрифуги можуть виготовлятися з вуглецевої і нержавіючої сталей, а також зі сплавів титану.

Центрифуги ОГШ - осадительные фильтрующие, комбинированные

Призначені для безперервного поділу рідких неоднорідних суспензій, що містять тверду фазу, щільність якої вище щільності рідкої фази.

Завдяки високій продуктивності, простоті конструкції, безперервності технологічного процесу, мінімального обслуговування ці центрифуги застосовуються в різних технологічних процесах хімічної, нафтопереробної, фармацевтичної,

м’ясомолочної, рибопереробної та інших галузях промисловості.

Великовантажні центрифуги використовуються для зневоднення осадів стічних вод комунальних і промислових стоків.

Основні параметри центрифуг вказані в Каталозі.

Фільтрувальні та осаджувальні центрифуги призначені для розділення суспензій в широкому діапазоні дисперсностей і концентрацій твердої фази. Застосовуються в хімічній промисловості для обробки суспензій, що містять розчинні кристали твердої фази: хлориди калію і натрію, сульфату міді, карбонат амонію та інші.

Центрифуги

Залежно від технологічного призначення випускаються центрифуги типів ФГН і ОГН.

Фільтрувальні центрифуги (ФГН) призначені для розділення суспензій, у яких тверда фаза має кристалічну або зернисту структуру з розміром зерен 30-150 мкм.

Осаджувальні центрифуги (ОГН) призначені для поділу середньо і дрібнозернистих (розмір зерна 5 … 40 мкм) суспензій, що важко фільтруються, коли допустимо високий вміст рідкої фази в отриманому осаді, і коли використання фільтруючих поверхонь неможливо.

Перевагою даних центрифуг є простота конструкції, автоматичне управління, можливість обробки суспензій в широкому діапазоні концентрацій твердої фази і розмірів частинок, висока якість промивки твердої фази (центрифуги ФГН). Машини можуть працювати у вибухонебезпечних приміщеннях класу В-Іа, В-IIа, а також у приміщеннях з підвищеною вологістю.

Основні параметри центрифуг вказані в Каталозі.

Центрифуги подвесные

Центрифуги – автоматизовані, з програмним управлінням; призначені переважно для розділення утфелів на різних етапах виробництва цукру з буряка, переробки тростинного цукру-сирцю і виробництві цукру-рафінаду.

У центрифугах осад зрізається ножем при зниженій частоті обертання ротора, внаслідок чого практично виключається подрібнення кристалів осаду.

Центрифуги оснащені пристроєм для пропарювання внутрішньої порожнини кожуха і зовнішньої поверхні ротора. При роботі фільтруючих центрифуг суспензія подається зверху при зниженій (порівняно з робочою) частоті обертання ротора. Потім частота обертання доводиться до максимальної, при якій осад віджимають, промивають і повторно віджимають. Осад вивантажують ножем при малій частоті обертання ротора.

Основні параметри центрифуг вказані в Каталозі.

Призначені для освітлення (ОРТ) суспензій, що містять незначну кількість твердих високодисперсних домішок, або для розділення (РТР) стійких емульсій. Їх випускають з освітлюючим або поділяючим (сепаруючим) ротором.

Центрифуги з освітлюючим ротором застосовують для освітлення суспензій з високодисперсною твердою фазою, кількість якої не перевищує 1% (масла, білкові суспензії, культуральні рідини, білок крові).

Центрифуги з сепаруючим ротором застосовують для розділення стійких емульсій (відділення води від трансформаторного масла або від різних жирів).

При поділі емульсій центрифуги працюють безперервно, при поділі суспензій періодично, так як необхідно періодично вручну вивантажувати накопичився в роторі осад.

Основні параметри центрифуг вказані в Каталозі.

Призначені для розділення концентрованих суспензій, що добре фільтруються, з крупно- і середньо-кристалічною твердою фазою, що швидко втрачають плинність, з вмістом твердої фази близько 50%.

Центрифуги ФГП-фильтрующие с пульсирующей выгрузкой осадка

Застосовуються також для розділення суспензій зі середньоабразівною твердою фазою, що складається в основному з кристалічних продуктів (сульфату амонію, сульфату міді, мідного купоросу, кухонної солі, нітрату натрію, поташу, карбаміду, алюмінієвих квасців, глауберової солі) коротковолокнистих матеріалів (ацетил- і етилцелюлози , нітроцелюлози) і аморфних продуктів.

Центрифуги даного типу широко застосовуються в хімічній, металургійній, гірничорудній, цукровій та інших галузях промисловості.
Перевагою центрифуг цього типу є компактність конструкції, простота обслуговування, безперервність технологічного процесу розділення суспензій, можливість промивки осаду, високий ступінь осушування, велика продуктивність, можливість включення в автоматичні або безперервно діючі технологічні лінії.

Основні параметри центрифуг вказані в Каталозі

Для замовлення обладнання просимо заповнити Опитувальний лист.

Більш детальну інформацію Ви можете знайти в Технічному каталозі «Центифугальне обладнання».