На головну  »  Продукція  »  Насосне обладнання

    Насосне обладнання нашого виробництва  відрізняється великою різноманітністю. Водокільцеві вакуумні насоси та компресори, а також ротаційні насоси, що випускаються об’єднанням, призначені для різних галузей промисловості. Вони виготовляються з вуглецевих і нержавіючих сталей і титанових сплавів. Ці насоси відрізняються високим рівнем надійності, прості й зручні в експлуатації.

Насосы ЦНС
Насосы
Насосы химические
Насосы ЦПН
Насосы ВВН

Для інтенсифікації видобутку нафти в нафтовій промисловості випускаються модернізовані відцентрові високонапірні багатосекційні насосні агрегати ЦНС – з номінальними подачами 63, 90, 120, 180, 240 м3/год. 180-2 і напором від 1050 до 2100 м. Насоси мають ефективну проточну частину, корозійно- ерозійно стійке виконання, що дозволяє здійснювати перекачування промислових, стічних і пластових вод з вмістом абразивних домішок, у тому числі тих, що містять сірководень. Всі типи ЦНС мають два конструктивних виконання – на виносних підшипниках з мастилом від маслосистеми, на вбудованих працюючих на перекачуємому середовищі.

Для ефективного освоєння нафтових родовищ розроблений мультіфазний насос 2ВВ 500-30, що забезпечує спільну перекачку нафти, газу і рідини по одній системі трубопроводів. Для перекачування нафтопродуктів (масло, мазут, дизельне паливо, нафта) випускаються тригвинтові насоси ЗВ8 / 100 і ЗВ16 / 25 з подачею від 12 до 22  м3/год.

Для хімічної, нафтової і газової промисловості випускаються відцентрові насоси в широкому асортименті продуктивністю від 2 до 500 м3/год. Виготовлення з корозійностійких і титанових сплавів забезпечує можливість їх застосування для високоагресивних середовищ. Для підприємств металургійної та цементної промисловості освоєно виробництво шламових насосів типу ЦПН продуктивністю від 225 до 800 м3/год. Насоси типу НСШ призначені для шахтного водовідливу у вугільній промисловості. Ці насоси мають продуктивність від 80 до 500 м3/год і напір до 1000 м, їх номенклатура охоплює 21 типорозмір. Вони виконані з урахуванням сучасних вимог і відрізняються підвищеною надійністю і довговічністю.

Розроблено ряд технологічних насосів для комплектації газотурбінних електростанцій типу НКУ160-50, КО38 / 38, ЦНС 40-240-5, ХПВ80-50-250К.

Для перекачування нафти по магістральних трубопроводах з високим тиском розроблений насосний агрегат НМ 1650-80.

Детальну інформацію Ви можете знайти в Технічному каталозі «Насоси загальнопромислового призначення і водокільцеві машини».