На головну  »  Продукція  »  Насосне обладнання  »   Компресори водокільцеві

ВК

Призначені залежно від матеріального виконання для стиснення повітря, інертних або агресивних газів нерозчинних у воді для загальнопромислового застосування.

Застосовуються в хімічній, металургійній, харчовій промисловості, машинобудуванні, сільському господарстві та будівництві.

Основна перевага компресорів – простота роботи і обслуговування. Компресори не мають спеціальної системи змазування і маслонасосів. Всі зазори між обертовими ротором і нерухомим корпусом ущільнені робочою рідиною. Простота конструкції, відсутність тертьових пар у проточній частині забезпечують надійність і довговічність роботи компресора.

Технічні характеристики насосів указані в Каталозі.

Для замовлення обладнання, що   Вас цікавить,  просимо заповнити Опитувальний лист. 

У зв’язку з тим, що  підприємство проводить вдосконалення насосного обладнання та комплектацію агрегатів електродвигунами різних постачальників, просимо при замовленні агрегатів уточнювати габаритно-приєднувальні розміри і необхідні параметри згідно рекомендованої форми опитувального листа.

Детальну інформацію Ви можете знайти в Технічному каталозі «Насоси загальнопромислового призначення і водокільцеві машини».