На головну  »  Продукція  »  Насосне обладнання  »  Насоси водокільцеві вакуумні

Насосы ВВН

Водокільцеві вакуумні насоси призначені, залежно від матеріалу проточної частини, для відсмоктування (створення вакууму) повітря, інертних або агресивних газів, нерозчинних у воді, з метою створення або підтримки вакууму.

Робочою рідиною служить вода.

 

Галузь застосування:

хімічна, гірничо-металургійна, вугільна, харчова, целюлозно-паперова промисловість, сільське господарство, будівництво і медицина.

 

Основна перевага насосів – простота роботи і обслуговування. Насоси не мають спеціальної системи змазування і масло насосів. Всі зазори між обертовим ротором і нерухомим корпусом ущільнені робочою рідиною. Простота конструкції, відсутність тертьових пар у проточній частині забезпечують надійність і довговічність роботи насоса.

Технічні характеристики насосів указані в Каталозі .

Для замовлення обладнання, що   Вас цікавить,  просимо заповнити Опитувальний лист .

У зв’язку з тим, що  підприємство проводить вдосконалення насосного обладнання та комплектацію агрегатів електродвигунами різних постачальників, просимо при замовленні агрегатів уточнювати габаритно-приєднувальні розміри і необхідні параметри згідно рекомендованої форми опитувального листа.

Детальну інформацію Ви можете знайти в Технічному каталозі «Насоси загальнопромислового призначення і водокільцеві машини».