На головну  »  Про компанію  »  Компанія сьогодні  »   Менеджмент якості 

У жовтні 1997 року сертифікаційним товариством BUREAU VERITAS Quality international (BVQI), акціонерному товариству було вручено перший сертифікат, що підтверджує відповідність діючої на підприємстві системи якості міжнародному стандарту ISO 9001.

Ефективне функціонування системи якості є одним з найважливіших показників конкурентоспроможності продукції, що випускається АТ «СМНВО-Інжиніринг», на світовому ринку.

Політика компанії в області якості грунтується на повному задоволенні споживачів в проектуванні, розробці і виробництві якісної, надійної та безпечної продукції для атомної енергетики, гідроенергетики, нафтової, нафтопереробної, газової, хімічної, металургійної, сільськогосподарської та інших галузей промисловості такого рівня якості, який повністю відповідає чинним стандартам, нормам, правилам.

В АТ діє система менеджменту якості (СМЯ), яка відповідає міжнародному стандарту ISO 9001: 2015 і рекомендаціям МАГАТЕ.

АТ «СМНВО-Інжиніринг» має всі необхідні сертифікати і декларації, що підтверджують відповідність продукції всім необхідним вимогам технічних регламентів, директив і нормативних документів на свою продукцію.

Всебічний контроль якості продукції на підприємстві забезпечується унікальними випробувальними станціями для проведення натурних випробувань, різними стендами, контролюючими робочі параметри машин і апаратів.