На головну  »  Про компанію  »  Технологічні можливості  »  Виробництво базальтового волокна

На ділянці з виробництва матів з супертонкого базальтового волокна встановлено 3 (три) установки НБ 10.00.00.000 призначених для виробництва супертонкого волокна з базальтових порід (базальтової крихти). Продуктивність однієї установки до 16 кг за годину (130 тонн / рік).

Базальтове супертонке волокно (БСТВ) за зовнішнім виглядом нагадує вату і являє собою масу переплутаних елементарних штапельних волокон діаметром до 3 мкм, скріплених між собою силами природного зчеплення.

Производство базальтового волокнаПолотна з БСТВ є високоефективними теплоізоляційними і звукопоглинальними матеріалами. Коефіцієнт звукопоглинання для частот від 100 до 2000 Гц досягає значення 0,85-0,95.

Температура застосування полотен з БСТВ від -269ºС до + 700ºС. БСТВ має малу гігроскопічність, яка не перевищує 0,5% і, що особливо важливо, не збільшується в часі. У лугах волокно повністю руйнується, а в кислотах – вилуговується. Зміст іонів хлору в полотнах не перевищує 0,03%. Такі властивості БСТВ дозволяють їх використовувати як теплоізоляційний, звукопоглинального і фільтраційного матеріалу.

На пошивочній ділянці полотна БСТВ обшиваються склотканиною і виходять мати різних розмірів, які використовуються як для потреб власного виробництва, так і для поставок на сторону.