На головну  »  Про компанію  »  Технологічні можливості  »  Виготовлення ГТВ і деталей з поліуретану

АТ «СМНВОІнжиніринг» має в своєму розпорядженні власні потужності з виготовлення широкого асортименту гумових технічних виробів з поліуретану для комплектації устаткування, що випускається.

Оснащеність необхідним технологічним обладнанням: вальці для розігріву гумових сумішей, однечерв’ячні машина для випуску заготовок необхідних розмірів, гідравлічні вулканізаційні преса зусиллям 630 кН 1000 кН і 2500 кН з електричним обігрівом плит дають можливість виготовляти формові ГТВ компресорним і методом лиття.

Досвід і кваліфікація фахівців дозволяє виготовляти близько 500 найменувань виробів з понад 10 марок (7В14, 7В14-1,7-3825, 4326, 6190, 3826, 4161, ІРП -1054 та ін. По ТУ У 6 000152135.057) гумових сумішей для центрифуг і насосів, компресорів, нафтогазо-видобувного обладнання та трубопровідної арматури. Температурна межа працездатності гумових виробів від мінус 600С до плюс 1800С в різних середовищах (природний газ, нафта, масла і ін.).

Замкнутий цикл виробництва від розробки конструкції деталі, проектування і виготовлення пресформ до отримання готових ГТВ, а також тісна взаємодія всіх служб дає позитивні результати по розширенню асортименту і освоєнню випуску нових виробів.

Також в АТ «СМНВОІнжиніринг» освоєний випуск виробів з поліуретану на основі простих поліефірів.

Завдяки своїм міцним властивостям, поліуретани застосовуються в різному устаткуванні, де від матеріалу потрібно стійкість до стирання, підвищена міцність і еластичність, високий опір до раздиру, поєднання пластичності з твердістю, стійкістю до дії масел, нафтопродуктів, розбавлених кислот.

Вироби з поліуретану виготовляються з імпортної сировини на спеціальній установці для отримання двокомпонентного литого поліуретану методом вільного лиття в форми.

Потужність ділянки ГТВ і можливості технологічних і технічних служб АТ з проектування і виготовлення практично будь-яких пресформ, дозволяє виготовити гумові та поліуретанові вироби будь-якої складності у відповідності з вимогами Замовника і в будь-якій кількості.