На головну  »  Продукція  »  Нафтогазове обладнання  »  Газоперекачувальні і  турбокомпресорні агрегати

Газоперекачивающие агрегаты-разработка и поставка

Одним з основних напрямків діяльності АТ «СМНВО Інжиніринг» є виготовлення і постачання газоперекачувальних, турбокомпресорних, електроприводних газоперекачувальних і електроприводних компресорних агрегатів, як окремо, так і в складі блочнокомплектних компресорних станцій.

Залежно від вимог замовника, газоперекачувальне обладнання розробляється і поставляється на різні параметри по продуктивності і потужності, кінцевому тиску і ступеню стиснення.

Володіючи потужним виробничим і науковотехнічним потенціалом, підприємство може в найкоротші терміни виконати розробку конструкторськотехнологічної документації, виготовити, випробувати і поставити замовнику необхідне обладнання, здійснити його монтаж, пусконаладку і, при необхідності, забезпечити його сервісне обслуговування.

Підприємство спеціалізується, в основному, на створенні газоперекачувального обладнання середньої та великої потужності від 6,3 до 25 МВт з газотурбінним і електричним приводами.

Всі агрегати комплектуються мікропроцесорними системами управління на сучасній елементній базі.

За бажанням замовників агрегати можуть комплектуватися утилізаторами тепла вихлопних газів.

В АТ «СМНВО – Інжиніринг» освоєно виробництво агрегатів з беззмащувальними «сухими» компресорами з газодинамічними ущільненнями, електромагнітними підшипниками і «сухою» передавальною муфтою.

Підприємством також освоєний випуск газоперекачувальних агрегатів з відцентровими компресорами в корозійностійкої виконанні для стиснення газу, що містить сірководень.

За бажанням Замовника можуть поставлятися агрегати з необхідними робочими характеристиками, як з «сухими» компресорами, так і з масляними, з газотурбінним двигуном будь-якого світового виробника або з електроприводом, в блочно-контейнерному виконанні або в індивідуальних спорудах-укриттях.

Для компримування попутного нафтового газу створені комплектні компресорні лінії, що включають турбокомпресорні агрегати (ТКА) з високими ступенями стиснення (2-20 і більше), проміжні і кінцеві газоохолоджувачі і сепаратори. В якості приводу застосовується весь ряд газотурбінних двигунів, як для ГПА так і для ТКА. ТКА можуть поставлятися як з газоохолоджувачами і сепараторами, так і без них.

В АТ «СМНВО Інжиніринг» створено численне сімейство ГПА потужністю:

6,3 МВт:

8 МВт:

  10 МВт:
ГПА-Ц-6,3, ГПА-Ц-6,3В з авіаційним двигуном НК-12СТ;
ГПА-Ц-6,3А з авіаційним двигуном Д-336;
ГПА-Ц-6,3С із судовим газотурбінним приводом ДТ-71П3.

ГПА-Ц-8 з двигуном ГТД-6,3РМ/8;
ГПА-Ц-8 з двигуном НК-14СТ;
ГПА-Ц-8А з двигуном АИ-336.

ГПА-Ц-10Б з двигуном НК-14СТ-10.
12 МВт:

16 МВт: 

25 МВт:

ГПА-Ц-12П з авіаційним двигуном ПС-90ГП-1.

ГПА-Ц-16 з авіаційним двигуном НК-16СТ;
ГПУ-16 із судовим газотурбінним двигуном ДЖ-59Л;
ГПА-Ц-16С із судовим газотурбінним двигуном ДГ-90;
ГПА-Ц-16Л з авіаційним двигуном АЛ-31СТ;
ГПА-Ц-16П з авіаційним двигуном ПС-90ГП-2.

ГПА-Ц-25 з авіаційним двигуном НК-36СТ;
ГПА-Ц-25С із судовим  двигуном ДУ-80Л1.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Вміст акордеона

Більш детальну інформацію Ви можете знайти в Технічному каталозі «Компресорне обладнання та газоперекачувальні агрегати».